Lekarze Psychoterapeuta

Psychiatra, Psychoanalityk

Gabinety Na Ustroniu
ul. Na Ustroniu 1/4
Kraków

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się ...

mgr Iwona Lassota

Gabinet Psychoterapii
Warszawa

Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.

Magdalena Tomkiewicz

Międzyuczelniana Przychodnia dla Studentów Szkół Wyższych
Podkarpacka 1 a
35-082 Rzeszów

Trafiłam przypadkiem do gabinetu pani Magdy, bardzo się bałam bo była to moja któraś terapia z kolei. Jednak poczułam się pierwszy raz na wizycie u terapeuty bezpieczna, zaopiekowana, wysłuchana, ,,przytulona''. Cieszę się, że mialam możliwość uczęszczania na terapię do pani Magdy, ten czas nauczył mnie wiele, dostałam wiele zrozumienia i uprzejmości. Zrozumiałam, że świat wcale nie jest okropny i może mnie czekać coś dobrego w przyszłości.

lekarz Joanna Więcek-Mika

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna O.

mgr Patrycja Struś

Psychoterapia Gabinet psychologiczny
ul. Gałczyńskiego 2 lok. 8
55-200 Oława

Lekarz z powołania, trafnie diagnozuje, wnikliwie analizuje, terapia działa i zmienia męczarnie w pełniejsze i bogatsze życie. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

dr Alicja Hess-Leońska

Psychoterapeuta

Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska
Klonowica 27/3
71-247 Szczecin

Moja terapia u Pani Alicji trwała 2,5 roku i był to czas mojego odrodzenia. Empatyczna, wspierająca, dogłębnie rozumiejąca Towarzyszka mojej przemiany pomogła otworzyć się, zrozumieć i przepracować rzeczy, z którymi nie umiałam sobie poradzić. W trakcie terapii odkryłam nie tylko drzemiącą we mnie siłę, ale też kreatywność, która dziś daje mi wielkie szczęście. Dzisiaj z trudem przypominam sobie tę roztrzęsioną, nie umiejącą usiedzieć w miejscu, zapłakaną osobę, jaką byłam na ...
Opinia dodana przez: Monika

Aleksandra Replin

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

Super terapeuta chodziłam parę lat temu . Pani Ola dała mi kopa do dalszego życia i pokazała światełko . Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maciek
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin
Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111
03-571 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem

Agnieszka Jaworowicz

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103
15-094 Białystok

Kompetencje wysokie. Postep w leczeniu jest. Szczerze polecam Pobudza do myslenia i samorozwoju. Przy pomocy Pani Agnieszki inczej zaczęłam postrzegać świat i ludzi, a także mam więcej zapału to samorozwoju, samorelizacji.
Opinia dodana przez: anonim

mgr Anna Jasińska

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Na terapię uczęszczam rok. Jestem trudnym przypadkiem i efektów nie widać. Jednak Pani Anna to świetny specjalista. Nie rezygnuje ze mnie i na wszystkie sposoby stara się pomóc. Jest bardzo kompetentna, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: ...

mgr Agata Obuchowska

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Pani Agata jest bardzo dobrym psychologiem. Bardzo wiele mi pomogła i nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję za poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia. Zawsze miła uprzejma godna polecenia i co ważne zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Irena Harmata

pracownia psychologiczna IRENA HARMATA
Konarskiego 5
32-600 Oświęcim

Osoba kompetentna, bardzo cierpliwa o miłej powierzchowności. Po dość przykrych wcześniejszych przeżyciach z psychologami trafiłem na nią. Polecam. Duza wiedza i kompetencja.

mgr Paulina Michalik

Warszawa

Do Pani Pauliny chodziłam przed rok na regularną terapię. Byłam to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a trafienie do Pani Pauliny zaliczam do kategorii wygranego losu na loterii. Pani Paulina bardzo pomogła w zrozumieniu moich problemów i schematów oraz pomogła mi uporać się z nimi. Dziś naturalnie, bez większego wysiłku radzę sobie z codziennymi sytuacjami, które wcześniej powodowały u mnie silny stres i lęk. Bardzo bardzo polecam Panią ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Maria Szczuka

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Z całego serca polecam. Niewielu psychoterapeutów dysponuje takimi kompetencjami. Empatią, rzeczową oceną problemu a przede wszystkim umiejętnością komunikowania się z klientem z wyjątkowym poczuciem taktu ale jednocześnie odwagą nazwania rzeczy po imieniu. Pierwsza sesja zaowocowała u mnie rozwiązaniem mojego problemu z którym nie radziłam sobie dziesiatki lat. Serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Swietłana Górka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

P. Swietłana w bardzo przujazny sposób pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem, a zaproponowane rozwiązania przyniosły nadspodziewanie szybki i pozytywny efekt. Z całą pewnością mogę polecić Panią psycholog.

Dorota Michalik

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Św. Stanisława 9
40-014 Katowice

Godna zaufania i umi pomóc wyjść z problemów. Każdą sprawe, chorobe traktuje poważnie... Bardzo polecam jako terapeute...

Beata Łonak

Gabinet Psychologioczny i Psychoterapeutyczny
ul. Królowej Jadwigi 23 lokal 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam

mgr Katarzyna Dupla-Poprawska

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Ola